Lindholms debitē “Canucks” ar diviem vārtiem, Bļugera klubs turpina punktu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) pieveica Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 21 sekundē divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 45,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Džordans Martinūks mazākumā atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Eliass Lindholms panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 17. minūtē Lindholms vairākumā guva savus otros vārtus mačā, taču Sebastians Aho 19. minūtē realizēja mājinieku skaitlisko pārsvaru un izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Džei Tī Millers panāca 3:2 “Canucks” labā un šo priekšrocību Vankūveras klubs arī noturēja līdz spēles beigām.

Tečers Demko atvairīja 22 no 24 “Hurricanes” metieniem, bet Pjotrs Kočetkovs tika galā ar 16 no 19 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 36 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 73 punktiem 50 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Hurricanes” ar 61 punktu 49 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Jāpiemin, ka Vankūveras komanda nopelnījusi vismaz punktu pēdējās 12 spēlēs pēc kārtas.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 9. februārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins”.