“Lightning” iemet septiņus vārtus un asumiem pilnā mačā sakauj “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā mačā Tampabejas “Lightning” komanda ar rezultātu 7:3 (3:0, 3:2, 1:1) viesos uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē “Lightning” uzbrucējs Pjērs Eduārs Belemārs atklāja mača rezultātu. Astotajā minūtē Korijs Perijs dubultoja viesu pārsvaru, bet četras sekundes pirms perioda beigām Ņikita Kučerovs ieraidīja trešo ripu “Maple Leafs” vārtos.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Raiens O’Railijs vairākumā vienus vārtus atguva, bet 14. minūtē Viljams Nīlanders vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Vēlāk periodā Breidens Points vairākumā atjaunoja Tampabejas kluba divu vārtu pārsvaru.

Maikls Bantings 16. minūtē tika sodīts ar 5+20 minūšu noraidījumu par sitienu galvas un kakla rajonā, ko “Lightning” arī izdevās realizēt – vārtus guva Korijs Perijs. Divas sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Breidens Points palielināja “Lightning” priekšrocību līdz četrām ripām.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Ross Koltons iemeta septīto ripu “Maple Leafs” vārtos, bet minūti vēlāk Kalle Jarnkroks trešo reizi pārspēja Tampabejas vienības vārtsargu Andreju Vasiļevski. “Lightning” nosargāja četru vārtu pārsvaru un iesāka Play-off ar uzvaru.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 28 no 31 “Maple Leafs” metiena, bet Iļja Samsonovs pirms nomaiņas tika galā ar 23 no 29 “Lightning” raidījumiem. Džosefs Vols apstādināja četrus no pieciem atlikušajiem metieniem.

Nākamais mačs starp abām komandām paredzēts 21. aprīlī, Toronto, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Lightning” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.