SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Keins: Redzu, ka ir dažādas iespējas, kas varētu būt aizraujošas

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Čikāgas “Blackhawks” uzbrucējs Patriks Keins intervijā ar “NHL.com” atklāja, ka ir aizdomājies par to, ka varētu spēlēt kādā citā klubā.

“Neeesmu drošs par to, kāda ir pareizā izvēle. Grūti izlemt, vai jau esam tajā punktā, bet noteikti redzu, ka ir dažādas iespējas, kas varētu būt aizraujošas,” Keins atklāja savu viedokli par iespējamo spēlēšanu citā komandā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

NHL transfēru logs aizvērsies 3. martā un pēc tam maiņas darījums šajā sezonā vairs nebūs iespējams.

“Ar aģentu aprunājos par to jau aizvadītajā vasarā. Droši vien gaidīsim līdz brīdim, pirms aizvērsies transfēru logs un tad jau izlemsim. Viņš man jau ir stāstījis, ka dažas komandas ir interesējušās, tā kā noteikti runāsim par maiņas iespēju, ja atradīsim komandu, kurā es vislabāk iederētos, bet mēs īsti neesam tajā punktā,” pavēstīja pieredzējušais uzbrucējs.

Keins visu karjeru pavadījis Čikāgas komandā un vasarā kļūs par neierobežoti brīvo aģentu. Kopā ar “Blackhawks” uzbrucējs izcīnījis trīs Stenlija kausus.

Karjerā hokejists aizvadījis 1152 spēles, kurās guvis 439 vārtus un atdevis 775 rezultatīvas piespēles, bet Play-off Keinam 136 mačos 52 vārti un 80 piespēles.

34 gadus vecais uzbrucējs līgumu parakstīja 2014. gadā, bet Čikāgas komanda šobrīd nav pietiekami spēcīga, lai parakstītu līgumus ar veterāniem un cīnītos par izslēgšanas spēlēm.

Keins šajā sezonā 45 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 25 rezultatīvas piespēles, bet “Blackhawks” ar 34 punktiem 48 mačos ierindojas priekšpēdējā, 31. vietā NHL.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)