Kautiņš: Girgensons pret Vatsonu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Girgensons šajā mačā deviņās minūtēs un 11 sekundēs izcēlās ar precīzu metienu, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja piecas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda devītajā minūtē Girgensons guva vārtus, bet trešdaļas noslēgumā Latvijas izlases uzbrucējs devās aizstāvēt komandas biedru Taisonu Džostu, kuru apmalē iegrūda pretinieku uzbrucējs Ostins Vatsons.

Girgensons saķērās ar pretspēlētāju, saņēma vairākus sitienus un abi karstgalvji nokrita uz ledus.

Gan Girgensons, gan Vatsons par šo epizodi saņēma piecu minūšu noraidījumu.

Latvijas izlases uzbrucējam šis bija trešais kautiņš NHL, bet Vatsons izvicināja dūres izvicināja jau 60. reizi NHL karjerā.