Kautiņš: Breidijs Tkačuks pret Aleksu Taku (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 6:4 (2:0, 3:1, 1:3) apspēlēja Otavas “Senators” vienību.

Trešā perioda 17. minūtē dūres izvicināja “Senators” kapteinis Breidijs Tkačuks un “Sabres” uzbrucējs Alekss Taks.

Tkačukam nepatika pret viņu izdarītais Taka spēka paņēmiens. Tkačuks nekavējoties uzaicināja Taku uz danci, kam “Sabres” uzbrucējs arī piekrita.

“Senators” kapteinis ar kārtīgu sitienu noguldīja Taku uz ledus. Tkačuks par kautiņu saņēma piecas soda minūtes, papildus divas minūtes par tā sākšanu, kā arī desmit minūšu disciplinārsodu.

Tikmēr Taks tika pie piecām soda minūtēm par kaušanos un divām minūtēm par bloķēšanu.

“Sabres” septiņos mačos izcīnījuši trīs uzvaras un ar sešiem punktiem un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Senators” ar sešos punktiem sešiem spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā Austrumu konferencē.