Ingrams atvaira 49 metienus, bet zaudē, “Stars” un Flames sērijā otrais sausais mačs (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas pirmajā mačā Floridas “Panthers” mājās ar rezultātu 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) pārspēja Vašingtonas “Capitals”.

Pirmajā periodā “Panthers” aizsargs Ārons Ekblads atklāja rezultātu, bet kapteinis Aleksandrs Barkovs dubultoja pārsvaru vien pusotru minūti vēlāk.

Otrajā tresdaļā Niklass Bakstrems vairākumā vienus vārtus atguva, bet “Panthers” guva trīs bezatbildes vārtus – Meisons Mārčments, Antons Lundels un Kārters Verheigī.

Trešajā periodā “Capitals” nomainīja vārtsargu, bet tas mainīt spēles gaitu nepalīdzēja.

Vīteks Vanāčeks atvairīja 13 no 18 “Panthers” metieniem pirms nomaiņas, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 26 no 27 “Capitals” raidījumiem. Iļja Samsonovs atvairīja visus 18 atlikušos “Panthers” metienus. Rezultāts sērijā neizšķirts 1-1.

Tikmēr Kolorado “Avalanche” ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pieveica Nešvilas “Predators.”

Pirmajā periodā vadībā “Avalanche” komandu izvirzīja Neitans Makinons, bet Jakovs Treņins izlīdzināja rezultātu vēlāk periodā.

Konors Ingrams varonīgi aizstāvēja “Predators” vārtus, bet tomēr papildlaikā Keils Makars guva uzvaras vārtus un deva “Avalanche” otro panākumu sērijā.

Dārsijs Kempers atvairīja 25 no 26 “Predators” metiniem, bet Konors Ingrams tika galā 48 no 51 “Avalanche” raidījuma. “Avalanche” sērijā vadībā ar rezultātu 2-0.

Citā mačā Dalasas “Stars” ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) viesos uzvarēja Kalgarī “Flames” vienību.

Vienīgos vārtus no spēles šajā mačā pirmajā periodā guva “Stars” komandas hokejists Džo Pavelskis. Tukšos vārtos spēles izskaņā ripu raidīja Mikaels Rafls.

Džeiks Otindžers atvairīja visus 29 Flames” metienus, bet Jakubs Markstrēms tika galā ar 21 no 22 “Stars” raidījumiem. Sērijā rezultāts neizšķirts 1-1.