“Hurricanes” trešajā periodā gūst piecus vārtus, “Devils” pieveic “Blackhawks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Karolīnas “Hurricanes” komanda viesos ar rezultātu 6:2 (0:2, 1:0, 5:0) uzvarēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

“Hurricanes” rindās divi vārti un piespēle Brentam Bērnsam, vārti un divas piespēles Andrejam Svečņikovam, trīs piespēles Sebastianam Aho, vārti un piespēle Vasīlijam Ponomarjovam un Dmitrijam Orlovam, bet precīzs metiens Setam Džārvisam.

“Capitals” labā vārtu guvums Dilanam Stroumam un Nikam Daudam.

Pjotrs Kočetkovs atvairīja 15 no 17 “Capitals” metieniem, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 28 no 33 “Hurricanes” raidījumiem.

“Hurricanes” ar 48 punktiem 39 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 42 punktiem 37 mačos ieņem 11. pozīciju Austrumu konferencē.

Citā mačā Ņūdžersijas “Devils” mājās ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) apspēlēja Čikāgas “Blackhawks” klubu.

“Devils” rindās vārti un piespēle Aleksandram Holcam un Šimonam Nemecam, bet precīzs metiens Taileram Tofoli un Maiklam Maklaudam.

“Blackhawks” labā cārtu guvums Borisam Kačūkam un Džeisonam Dikinsonam.

Vīteks Vanečeks atvairīja 23 no 25 “Blackhawks” metieniem, bet Arvids Soderbloms tika galā ar 28 no 31 “Devils” raidījuma.

“Devils” ar 44 punktiem 37 spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blackhawks” ar 24 punktiem 39 cīņās ierindojas priekšpēdējā 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

05 NHL Shield.svg NHL regulārā sezona, 6. janvāris

Inside a white circle with black borders, the letters "N" and "J" in red joined together, with the "J" having devil horns at the top and a pointed tail at the bottom. Ņūdžersijas “Devils”Chicago Blackhawks logo.svg Čikāgas “Blackhawks” | 4:2

Washington Capitals.svg Vašingtonas “Capitals” – Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” | 2:6

Anaheim Ducks.svg Anaheimas “Ducks” – Winnipeg Jets Logo 2011.svg Vinipegas “Jets” | 1:3