“Hurricanes” 12 tūkstošu cilvēku klātbūtnē pārliecinoši pārspēj “Predators”

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Karolīnas “Hurricanes” Stenlija kausa pirmās kārtas pirmajā spēlē ar rezultātu 5:2 apspēlēja Nešvilas “Predators”.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva Džordans Stāls, pa vienai reizei atzīmējušies Nino Nīderaiters, Teuvo Teravainens un Andrejs Svečņikovs, kurš komandas piekto ripu iemeta jau tukšos vārtos. “Predators” rindās precīzi bija Filips Forsbergs un Ēriks Haula.

Šī spēle bija īpaša, jo to klātienē vēroja 12 tūkstoši skatītāju jeb 65% no Karolīnas mājas arēnas ietilpības, kas ir šīs sezonas rekords.

Vēl vienā mačā pamatturnīra uzvarētāja Kolorado “Avalanche” pārliecinoši tika galā ar Sentluisas “Blues” – 4:1. Pēc diviem periodiem rezultāts bija 1:1, bet trešajā trešdaļā mājinieki pēc diviem Neitena Makkinena un vieniem Gabriela Landeskoga vārtiem svinēja uzvaru.

Tikmēr Bostonas “Bruins” papildlaikā apspēlēja Vašingtonas “Capitals” ar 4:3 un panāca izlīdzinājumu sērijā – 1:1. Uzvaras vārtus overtaima 39. sekundē guva Bostonas līderis Breds Maršāns. Spēles laikā “Bruins” pa pretinieku vārtiem izdarīja 48 metienus.

Autors: lietotajs