Girgensons vēlreiz piespēlē, “Sabres” nopelna punktu pret “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda izbraukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Girgensons šajā mačā 16 minūtēs un 44 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, uzvarēja 46,2% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Viljams Nīlanders atklāja spēles rezultātu.

Viktors Olofsons pēc Zemgus Girgensona piespēles gan septītajā minūtē panāca izlīdzinājumu

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva, taču 40 sekundes pirms papildlaika noslēguma NHL rezultatīvākais vārtu guvējs Ostons Metjūzs ar saviem 54. vārtiem sezonā pielika punktu spēlei.

Iļja Samsonovs atvairīja 24 no 25 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 25 no 27 “Maple Leafs” raidījumiem.

Girgensons šosezon 45 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs nopelnījis rezultativitātes punktu pēdējās trīs spēlēs.

“Sabres” 63 mačos izcīnījuši 63 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Maple Leafs” ar 80 punktiem 62 cīņās ieņem ceturto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 8. martā viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Nešvilas “Predators” vienību.