Girgensons pozitīvs, “Sabres” viesos apspēlē “Flames” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) pārspēja Kalgari “Flames” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un piecas sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 58,3% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Peitons Krebss atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 11. minūtē Džonatans Iberdo vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Džons Džeisons Peterka vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo vienību. Pamatlaika pēdējā minūtē Teidžs Tomosons un Konors Kliftons ieraidīja ripu tukšos “Flames” vārtos, nodrošinot uzvaru “Sabres” klubam.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 32 no 33 “Flames” metieniem, bet Dastins Volfs tika galā ar 25 no 27 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 54 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 72 mačos izcīnījuši 73 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Flames” ar 71 punktu 70 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 28. martā mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators” vienību.