Girgensons izceļas ar spēka spēli, “Sabres” zaudē “Bruins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 2:5 (0:3, 1:2, 1:0) piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Girgensons šajā mačā 15 minūtēs un 48 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja piecus spēka paņēmienus un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Dentons Hainens atklāja mača rezultātu, bet minūti un astoņas sekundes vēlāk Dāvids Pastrņāks dubultoja pārsvaru, bet 16. minūtē Brendons Karlo ieraidīja trešo ripu “Sabres” vārtos.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Oskars Stīns palielināja vienu pārsvaru līdz četrām ripām, taču Hampuss Lindholms 13. minūtē vairākumā panāca rezultātu 5:0 “Bruins” labā.

16. minūtē Viktors Olofsons vienus vārtus atguva. Lai gan trešā mača nogriežņa 16. minūtē Olofsons izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē, atspēlēties bija par vēlu un Bufalo klubs piedzīvoja zaudējumu.

Līnuss Ulmarks atvairīja 32 no 34 “Sabres” metieniem, bet Devons Levi pirms nomaiņas tika galā ar 13 no 18 “Bruins” raidījumiem. Uko-Peka Lūkonens apstādināja visus 14 atlikušos metienus.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 15 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 16 mačos izcīnījuši 15 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Bruins” ar 26 punktiem 15 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 18. novembrī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets”.