Girgensons izceļas ar spēka spēli, “Sabres” uzvar konkurentus par pēdējo Play-off vietu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 4:2 (1:0. 2:1, 1:1) uzvarēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 36 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja sešus (!!!) spēka paņēmienus, uzvarēja 33,3% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”

Pirmā perioda 11. minūtē “Sabres” uzbrucējs Teidžs Tompsons atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Noa Keitss izlīdzināja rezultātu.

Rasmuss Dalīns 15. minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā “Sabres”, bet Džeks Kvins sešas sekundes pirms perioda beigām panāca 3:1 Bufalo komandas labā.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Ouens Tipets vēl samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Džeks Kvins 14. minūtē guva savus otros un “Sabres” ceturtos vārtus spēlē. Bufalo klubam izdevās noturēt iegūto pārsvaru un izcīnīt uzvaru.

Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 32 no 34 “Flyers” raidījumiem, bet Ivans Fedotovs atvairīja 15 no 19 “Sabres” metieniem.

Girgensons šosezon 59 spēlēs ticis pie astoņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 77 mačos izcīnījuši 79 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Flyers” zaudējuši sešas spēles pēc kārtas un ar 82 punktiem 74 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, Bufalo vienībai nāktos apdzīt ne tikai “Flyers”, bet arī Vašingtonas “Capitals” (82 punkti 76 spēlēs), Detroitas “Red Wings” (82 punkti 76 spēlēs) un Pitsburgas “Penguins” (81 punkts 76 spēlēs) komandas.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 7. aprīlī viesos plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings” vienību.