Girgensons izceļas ar spēka spēli, “Sabres” svarīgā mačā zaudē “Red Wings” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās Detroitas “Red Wings” vienībai.

Girgensons šajā mačā spēlēja pirmajā maiņā ar Teidžu Tompsonu un Aleksu Taku, un uz ledus pavadīja 13 minūtes un 17 sekundes.

Uzbrucējs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja sešus (!) spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Spēles rezultātu pirmā perioda 12. minūtē vairākumā atklāja “Sabres” uzbrucējs Teidžs Tompsons.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Kristians Fišers izlīdzināja rezultātu, bet Patriks Keins 18. minūtē izvirzīja vadībā “Red Wings”.

Trešā mača nogriežņa 14. minūtē Daniels Sprongs dubultoja pārsvaru, bet 19. minūtē Lūkass Reimonds pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sabres” vārtos.

Džeimss Raimers atvairīja 25 no 26 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 22 no 25 “Red Wings” raidījumiem.

Girgensons šosezon 50 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 68 mačos izcīnījuši 69 punktus un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē

Tikmēr “Red Wings” pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju un ar 74 punktiem 67 cīņās ieņem astoto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 19. martā viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Sietlas “Kraken” vienību.