Girgensons iemet Merzļikinam, “Blue Jackets” uzveic “Sabres” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Mezļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” pārbaudes spēlē ar rezultātu 5:3 (2:1, 1:2, 2:0) mājās pārspēja Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” vienību.

Girgensons šajā spēlē uz ledus atradās 13 minūtes un 44 sekundes, guva vārtus, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Patriks Laine atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē Emīls Bemstroms vairākumā dubultoja pārsvaru.

Zemgus Girgensons 12. minūtē precīzi meta ripu vārtu augšējā stūrī, pārspējot Elvi Merzļikinu un samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrās trešdaļas 23. sekundē Džonijs Gudro atjaunoja “Blue Jackets” divu vārtu priekšrocību, bet Ovens Pauers 14. minūtē guva otros “Sabres” vārtus. Zeks Bensons 19. minūtē jau panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Ādams Fantili vēlreiz izvirzīja vadībā Kolumbusas komandu, bet Kirils Marčenko 19. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sabres” vārtos.

Elvis Merzļikins atvairīja 23 no 26 “Sabres” metieniem, bet Uko Peka Lūkonens tika galā ar 28 no 32 “Blue Jackets” raidījumiem.

Regulāro sezonu Girgensona klubs sāks 13. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Rangers”, bet Merzļikina vienība pirmo spēli aizvadīs 13. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers.