Girgensons ārpus sastāva, “Sabres” svarīgā mačā piekāpjas “Red Wings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 1:3 (1:3, 0:0, 0:0) piekāpās Detroitas “Red Wings” vienībai.

Girgensons šajā mačā atradās ārpus pieteikuma.

Mača rezultāts tika atklāts jau 53. sekundē, kad vārtus guva “Red Wings” uzbrucējs Lūkass Reimonds. Piektajā minūtē Patriks Keins dubultoja pārsvaru.

Astotajā minūtē Detroitas komandas kapteinis Dilans Larkins realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 3:0, taču 14. minūtē Teidžs Tompsons vairākumā vienus vārtus atguva.

Ne otrajā, ne trešajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva un “Red Wings” izcīnīja uzvaru.

Alekss Laions atvairīja 37 no 38 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 321 no 24 “Red Wings” raidījumiem.

Girgensons šosezon 59 spēlēs ticis pie astoņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 78 mačos izcīnījuši 79 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Red Wings” ar 84 punktiem 77 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, Bufalo vienībai nāktos apdzīt ne tikai “Red Wings”, bet arī Pitsburgas “Penguins” (83 punkti 77 spēlēs), Vašingtonas “Capitals” (83 punkti 77 spēlēs), Filadelfijas “Flyers” (83 punkti 78 spēlēs) un Ņūdžersijas “Devils” (79 punkti 78 spēlēs) komandas.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 10. aprīlī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars” vienību.