Girgensonam vēl vieni vārti, Merzļikins rezervē, “Sabres” pārspēj “Blue Jackets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 1:0) uzvarēja Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.

Girgensons šajā mačā 11 minūtēs un divās sekundēs guva vārtus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 13. minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Dmitrijs Voronkovs vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet 17. minūtē Zemgus Girgensons izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Konors Kliftons izvirzīja vadībā “Sabres”. Šo pārsvaru Bufalo vienība arī noturēja līdz spēles beigām.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 25 no 26 “Blue Jackets” metieniem, bet Daņīls Tarasovs tika galā ar 35 no 37 “Sabres” raidījumiem. Elvis Merzļikins šo maču vēroja no rezervistu soliņa.

Girgensons šosezon 39 spēlēs ticis pie sešiem vārtu guvumiem, taču Merzļikins šosezon 32 spēlēs atvairījis 90,0% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,33 vārtus.

“Sabres” 57 mačos izcīnījuši 56 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 46 punktiem 56 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 26. februārī savā laukumā plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”, bet Merzļikina vienība sezonu turpinās 26. februārī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Rangers”.