Girgensonam negatīva lietderība, “Sabres” uzveic “Capitals” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) apspēlēja Vašingtonas “Capitals” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus atradās 11 minūtes un 47 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 20. minūtē mača rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Zeks Bensons, bet otrās trešdaļas 13. minūtē Alekss Taks dubultoja pārsvaru.

Konors Makmaikls 15. minūtē vienus vārtus atguva, taču trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Džeks Kvins atjaunoja “Sabres” divu vārtu priekšrocību.

18. minūtē Dilans Kozenss ieraidīja ripu tukšos “Capitals” vārtos. Toms Vilsons 20. minūtē vēl spēja samazināt rezultāta starpību līdz divām ripām, bet Bufalo klubs noturēja atlikušo pārsvaru līdz spēles noslēgumam.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 22 no 24 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 13 no 16 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 61 spēlē ticis pie astoņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 80 mačos izcīnījuši 81 punktu un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Capitals” ar 85 punktiem 79 cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Bufalo vienība zaudējusi pat teorētiskas iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs. Klubs nav spēlējis Stenlija kausa izcīņā kopš 2010./2011. gada sezonas, kas ir šobrīd garākā sērija NHL.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 14. aprīlī viesos plkst. 0:00 pēc Latvijas laika pret Uvja Balinska Floridas “Panthers” vienību.