Girgensonam ceturtie vārti sezonā, “Sabres” izcīna otro sauso uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) uzvarēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Girgensons šajā spēlē 13 minūtēs un 48 sekundēs guva vārtus, piecas (!) reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 13. minūtē Zemgus Girgensons pielika nūju Raiena Džonsona metienam un atklāja spēles rezultātu. Tie arī izrādījās uzvaras vārti.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Džons Džeisons Peterka dubultoja “Sabres” pārsvaru, bet Rasmuss Dalīns septītajā minūtē vairākumā guva trešos Bufalo kluba vārtus. Šo priekšrocību mājinieki noturēja līdz spēles beigām.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja visus 20 “Blackhawks” metienus, bet Arvids Soderbloms tika galā ar 28 no 31 “Sabres” raidījuma.

Jāpiemin, ka Lūkonens izcīnīja otro sauso spēli pēc kārtas, bet Bufalo komanda pēdējās septiņās cīņās nopelnījusi piecus panākumus.

Girgensons šosezon 28 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 44 punktiem 45 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Blackhawks” ar 28 punktiem 45 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Rietumu konferencē un NHL.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 20. janvārī mājās plkst. 19:30 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning”.