Girgensonam 14 minūtes uz ledus, Lūkonens lielisks “Sabres” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 5:2 (2:2, 0:0, 3:0) apspēlēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Girgensons šajā mačā 14 minūtēs un vienā sekundē pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača rezultātu jau 55. sekundē atklāja “Flyers” uzbrucējs Joels Farabī, taču ceturtajā minūtē Keisijs Mitelstadts rezultātu izlīdzināja.

“Sabres” uzbrucējs Brendons Biro desmitajā minūtē guva savus pirmos vārtus NHL karjerā, bet Kems Atkinsons 17. minūtē panāca neizšķirtu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Ovens Pauers vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo vienību.

Teidžs Tompsons 14. minūtē dubultoja “Sabres” priekšrocību, bet Brendons Biro 17. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 38 no 40 “Flyers” metieniem, bet Kārters Hārts pirms nomaiņas apstādināja trīs no pieciem “Sabres” raidījumiem. Samuels Ersons tika galā ar septiņiem no deviņiem atlikušajiem metieniem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon desmit spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” desmit mačos izcīnījuši piecas uzvaras un ar desmit punktiem un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Flyers” ar deviņiem punktiem desmit spēlēs ierindojas 13. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 4. novembrī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers”.