Girgensonam 13 minūtes uz laukuma, “Sabres” pieveic “Islanders” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Girgensons šajā mačā 13 minūtēs un piecās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 17. minūtē “Sabres” uzbrucējs Džefs Skiners atklāja mača rezultātu. Matiass Samuelsons 20. minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Dilans Kozenss palielināja mājinieku pārsvaru līdz trim ripām, bet Noa Dobsons 119 sekundes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem.

Atlikušo pārsvaru “Sabres” noturēja un klubs varēja svinēt otro uzvaru sezonā.

Ēriks Komrijs atvairīja 24 no 25 “Islanders” metieniem, bet Semjons Varlamovs tika galā ar 40 no 43 “Sabres” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon piecās spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma.

“Sabres” piecos mačos nopelnījuši četrus punktus un atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar pieciem punktiem četrās spēlēs ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 24. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens”.