Girgensonam “-1”, “Sabres” piedzīvo zaudējumu Vašingtonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (2:1, 1:1, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Girgensons šajā mačā 14 minūtēs un septiņās sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 100% iemetienu un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 11. minūtē “Sabres” uzbrucējs Džons Džeisons Peterka atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē Zeks Bensons ar saviem pirmajiem vārtiem NHL karjerā dubultoja pārsvaru. Bensons šos vārtus guva ar metienu starp savām kājām.

18. minūtē Aleksandrs Aleksejevs vienus vārtus atguva, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Tīdžejs Ošī panāca neizšķirtu.

17. minūtē Dilans Kozenss vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā “Sabres”, bet minūti un 15 sekundes pirms pamatlaika beigām Toms Vilsons izlīdzināja spēles rezultātu.

Vien astoņas sekundes pirms papildlaika beigām Dilans Stroums izrāva uzvaru Vašingtonas klubam.

Dārsijs Kempers atvairīja 24 no 27 “Blue Jackets” metieniem, bet Devons Levi tika galā ar 26 no 30 “Capitals” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 19 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 19 mačos izcīnījuši 18 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Capitals” ar 22 punktiem 16 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 25. novembrī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Pitsburgas “Penguins”.