Girgensonam “-1”, “Sabres” nespēj sasmelt izlieto ūdeni pret “Lightning” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Girgensons šajā spēlē 11 minūtēs un 11 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja trīs spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Lightning” uzbrucējs Niks Pols atklāja mača rezultātu, bet vien 52 sekundes vēlāk Tailers Mots mazākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 14. minūtē Dilans Kozenss vienus vārtus atguva, taču trešā mača nogriežņa 19. minūtē Kelvins Dehāns pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sabres” vārtos.

Jonass Johansons atvairīja 27 no 28 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 13 no 15 “Lightning” raidījumiem.

Girgensons šosezon 29 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 44 punktiem 46 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Lightning” ar 53 punktiem 46 cīņās ieņem sesto pozīciju Austrumu konferencē un NHL.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 24. janvārī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks”.