Girgensonam “-1”, “Sabres” nespēj atspēlēties un piekāpjas “Ducks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) piekāpās Anaheimas “Ducks” vienībai.

Girgensons šajā spēlē 12 minūtēs un 46 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Ducks” uzbrucējs Jakobs Silfverbergs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Sems Keriks vairākumā dubultoja pārsvaru, bet Jakobs Silfverbergs 53 sekundes vēlāk panāca 3:0 mājinieku labā.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Džordans Grīnvejs realizēja “Sabres” skaitlisko pārsvaru un atguva vienus vārtus, taču 18. minūtē Bufalo vienības kapteinis Kails Okposo samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

19. minūtē Ādams Henrīks gan pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sabres” vārtos.

Džons Gibsons atvairīja 28 no 30 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 32 no 35 “Ducks” raidījumiem.

Girgensons šosezon 30 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 44 punktiem 47 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar 33 punktiem 47 cīņās ieņem 14. pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 25. janvārī viesos plkst. 5:30 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings”.