Girgensona “Sabres” sabrūk trešajā periodā un kapitulē “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 3:8 (2:1, 1:2, 0:5) zaudēja Edmontonas “Oilers” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja deviņas minūtes un sešas sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 33,3% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Džons Džeisons Peterka atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē Viktors Olofsons dubultoja pārsvaru.

19. minūtē Leons Draizaitls vairākumā vienus vārtus atguva, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Matiass Ekholms panāca neizšķirtu.

Džons Džeisons Peterka 17. minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo klubu, taču 19. minūtē Zeks Haimans izlīdzināja rezultātu.

Trešais mača nogrieznis gan izrādījās pavisam neveiksmīgs Bufalo hokejistiem: Dārnels Nērss, Matiass Ekholms, Zeks Haimans, Raiens Maklauds un Konors Brauns guva vārtus “Oilers” rindās, un sagādāja “Sabres” smagu zaudējumu.

Stjūarts Skiners atvairīja 26 no 29 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 31 no 39 “Oilers” raidījumiem.

Girgensons šosezon 53 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 71 mačā izcīnījuši 71 punktu un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Oilers” ar 88 punktiem 67 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 25. martā viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames” vienību.