Girgensona “Sabres” izcīna trešo uzvaru pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Girgensons šajā mačā deviņās minūtēs un 54 sekundēs divs reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Hurricanes” aizsargs Tonijs Deandželo atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Džefs Skiners vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Mārtins Nečass realizēja Karolīnas vienības vairākumu, taču Ouens Pauers 16. minūtē panāca neizšķirtu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet Keisija Mitelstadta vārti ceturtajā pēcspēles metienu sērijā izrāva uzvaru “Sabres” klubam.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 30 no 32 “Hurricanes” metieniem, bet Spensers Mārtins tika galā ar 30 no 32 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 40 spēlēs ticis pie sešiem vārtu guvumiem.

“Sabres” nopelnījuši trīs uzvaras pēc kārtas un 58 mačos izcīnījuši 58 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Hurricanes” ar 74 punktiem 58 cīņās ieņem piekto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 28. februārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Floridas “Panthers” vienību.