Girgensona “Sabres” iesāk briesmīgi un piedzīvo zaudējumu “Flyers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 1:5 (0:3, 0:1, 1:1) piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Girgensons šajā mačā 14 minūtēs un 17 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja četrus spēka paņēmienus un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 63. sekundē “Flyers” uzbrucējs Skots Lotons atklāja mača rezultātu, bet vien 28 sekundes vēlāk Lūijs Belpedio ar saviem pirmajiem vārtiem karjerā dubultoja viesu pārsvaru.

15. minūtē Treviss Koneknijs palielināja Filadelfijas kluba priekšrocību līdz trim ripām, bet Gārnets Hetevejs otrās trešdaļas 15. minūtē guva ceturtos “Flyers” vārtus.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Henrijs Jokiharju vienus vārtus atguva, bet Bobijs Brinks 12. minūtē panāca rezultātu 5:1 viesu labā. Atlikušo pārsvaru “Flyers” izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Samuels Ersons atvairīja 21 no 22 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 14 no 19 “Flyers” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 11 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 11 mačos izcīnījuši desmit punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Flyers” ar 11 punktiem 11 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 5. novembrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs”.