Girgensona “Sabres” divreiz izlaiž pārsvaru pret Austrumu konferences līderi (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:4 (3:1, 0:2, 0:1) viesos piekāpās Floridas “Panthers” vienībai.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 30 sekundes, pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda septītajā minūtē mača rezultātu vairākumā atklāja “Sabres” uzbrucējs Viktors Olofsons, bet devītajā minūtē Klods Žirū vairākumā panāca izlīdzinājumu.

20 sekundes pēc Žirū vārtiem Marks Pisiks atjaunoja “Sabres” pārsvaru, bet Džefs Skiners 16. minūtē jau palielināja “Sabres” priekšrocību līdz divām ripām.

Patriks Hornkvists otrās trešdaļas desmitajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Sems Reinhārts 15. minūtē vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešajā trešdaļā vien 38 sekundes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus Floridas “Panthers” labā guva Sems Benets.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 19 no 22 “Sabres” metieniem, bet Dastins Tokarskis tika galā ar 39 no 43 “Panthers” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 47 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 73 spēlēs nopelnījuši 63 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet Floridas “Panthers” ar 106 punktiem 71 cīņā ir pirmajā vietā Austrumu konferencē.