Girgensona “Sabres” apšauda pretinieku vārtus, taču piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Girgensons šajā spēlē astoņās minūtēs un piecās sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Stars” uzbrucējs Mets Dušeins vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Teidžs Tompsons realizēja “Sabres” skaitlisko pārsvaru un izlīdzināja rezultātu, taču Sems Stīls desmitajā minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā viesus.

Bufalo vienībai tā arī neizdevās atspēlēties, kā rezultātā “Sabres” piedzīvoja zaudējumu.

Džeiks Otindžers atvairīja 47 no 48 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 28 no 30 “Stars” raidījumiem.

Girgensons šosezon 32 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 48 punktiem 50 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Stars” ar 68 punktiem 50 cīņās ieņem otro pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 10. februārī mājās plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Sentluisas “Blues”.