Floridas “Panthers” bez Balinska sastāvā otro gadu pēc kārtas iekļūst Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla piektajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) mājās uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā. Balinskis šajās izslēgšanas spēlēs vēl nav devies laukumā.

Pirmā perioda 20. minūtē “Panthers” uzbrucējs Sems Benets atklāja spēles rezultātu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Vladimirs Tarasenko dubultoja Floridas kluba pārsvaru.

Minūti un 40 sekundes pirms pamatlaika beigām Artēmijs Panarins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču “Panthers” noturējās līdz cīņas beigām un izcīnīja uzvaru gan spēlē, gan sērijā.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 23 no 24 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 32 no 34 “Panthers” raidījumiem.

Floridas “Panthers” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2 un otro gadu pēc kārtas iekļuvuši Stenlija kausa finālā.

Jāpiemin, ka arī iepriekšējās divas cīņas šajā sērijā noslēdzās papildlaikā un tajās uzvaru izcīnīja “Rangers”.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – 1997. gadā Ņujorkas klubs ņēma virsroku sērijā ar rezultātu 4-1.

Jāpiemin, ka “Rangers” šosezon izcīnīja Prezidenta trofeju, kas pienākas regulārās sezonas čempioniem. Tikmēr “Panthers” pagājušosezon iekļuva Stenlija kausa finālā, kur ar rezultātu 1-4 tika piedzīvots zaudējums Vegasas “Golden Knights”.

Stenlija kausa finālā “Panthers” tiksies ar Dalasas “Stars” vai Edmontonas “Oilers” komandu.