Debraskam divi vārti vairākumā, “Bruins” pārliecinoši iesāk sēriju pret “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas pirmajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) mājās uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Džons Bīčers atklāja spēles rezultātu, bet Brendons Karlo otrās trešdaļas sestajā minūtē dubultoja pārsvaru.

16. minūtē Džeiks Debrasks realizēja Bostonas kluba skaitlisko pārsvaru un panāca 3:0, bet 18. minūtē Debrasks vairākumā guva savus otros un “Bruins” ceturtos vārtus spēlē.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Dāvids Kampfs guva vārtus “Maple Leafs” rindās, taču 18. minūtē Trents Frederiks pielika punktu spēlei ar precīzu metien tukšos Toronto kluba vārtos.

Džeremijs Sveimans atvairīja 35 no 36 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 19 no 23 “Bruins” raidījumiem.

Bostonas “Bruins” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās sešas reizes, ieskaitot trīs kopš 2013. gada. Pēdējās trīs sērijās (2013., 2018. un 2019. gadā) Bostonas klubs guva virsroku ar rezultātu 4-3.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 23. aprīlī Bostonā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes”Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” | 3:1 (1-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins”Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” | 5:1 (1-0 sērijā)