Četri Tompsona vārti atnes “Sabres” uzvaru pār tiešajiem konkurentiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (0:2, 2:0, 3:0) apspēlēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja septiņas minūtes un septiņas sekundes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Devils” uzbrucējs Makss Vilmans atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē Jespers Brats dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 28. sekundē Teidžs Tompsons vienus vārtus atguva, taču 18. minūtē Tompsons panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Teidžs Tompsons noformēja Hat-trick un pirmo reizi spēlē izvirzīja vadībā “Sabres”.

Džons Džeisons Peterka un Teidžs Tompsons cīņas pēdējā minūtē vēl spēja ieraidīt ripu tukšos Ņūdžersijas kluba vārtos, pieliekot punktu spēlei.

Devons Levi atvairīja 28 no 30 “Devils” metieniem, bet Džeiks Alens tika galā ar 31 no 34 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 56 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” 74 mačos izcīnījuši 75 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Devils” ar 76 punktiem 74 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Astotajā vietā esošā Vašingtonas “Capitals” komanda līdz šim 72 mačos tikusi pie 81 punkta. Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, Bufalo vienībai nāktos apdzīt ne tikai “Capitals” un “Devils”, bet arī Detroitas “Red Wings” (79 punkti 73 spēlēs) un Ņujorkas “Islanders” (77 punkti 72 spēlēs) komandas.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 31. martā mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs” vienību.