Čempioni ir krituši – “Kraken” uzvar pirmo sēriju komandas pastāvēšanas vēsturē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla septītajā mačā Sietlas “Kraken” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) viesos uzvarēja aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionus Kolorado “Avalanche”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Kraken” uzbrucējs Olivers Bjorkstrands atklāja mača rezultātu.

Vēlāk trešdaļā Bjorkstrands dubultoja “Kraken” pārsvaru, bet vien 28 sekundes pirms perioda beigām Mikko Ratanens vairākumā vienus vārtus atguva.

Trešajā mača nogrieznī Neitans Makinons šķietami panāca izlīdzinājumu, taču aizmugures dēļ vārti netika ieskaitīti. “Kraken” noturēja vienu vārtu pārsvaru un izcīnīja uzvaru spēlē un sērijā.

Filips Grūbauers atvairīja 33 no 34 “Avalanche” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 25 no 27 “Kraken” raidījumiem.

“Kraken” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-3. Nākamajā kārtā Sietlas “Kraken” cīnīsies ar Dalasas “Stars” vienību.

Sietlas klubs pirmo reizi vienības pastāvēšanas vēsturē iekļuva otrajā kārtā. Tāpat, šī ir pirmā reize NHL vēsturē, kad paplašināšanās komanda uzvarējusi pirmo sēriju franšīzes vēsturē pret iepriekšējās sezonas Stenlija kausa čempioniem.