“Capitals” piešķir ĢM arī komandas prezidenta amatu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vašingtonas “Capitals” piešķīrusi kluba prezidenta amatu līdzšinējam ģenerālmenedžerim Braienam Maklelanam, vēstīts “Capitals” oficiālajā mājaslapā.

Maklelans turpinās pildīt arī ģenerālmenedžera pienākumus. 64 gadus vecais speciālists bijis “Capitals” ģenerālmenedžeris kopš 2014./2015. gada sezonas.

Vašingtonas organizācijai Maklelans pievienojās 2000. gadā. Pirmos trīs gadus viņš aizvadīja kā skauts, vēlāk uzņemoties spēlētāju departamenta vadību, bet no 2009. līdz 2014. gadam speciālists bija kluba ģenerālmenedžera asistents.

Kā ģenerālmenedžeris Maklelans 2018. gadā palīdzēja “Capitals” izcīnīt līdz šim vienīgo Stenlija kausu franšīzes vēsturē.

Klubs arī paziņojis, ka Kriss Patriks iecelts ģenerālmenedžera asistenta amatā, bet līdzšinējais komandas prezidents Diks Patriks ieņems vietu “Capitals” direktoru padomē.

Jāpiemin, ka Dikam Patrikam pieder daļa no Vašingtonas vienības un viņš ir arī Krisa Patrika tēvs.

“Capitals” aizvadīto sezonu noslēdza ar 80 punktiem 82 spēlēs un ierindojās 13. pozīcijā Austrumu konferencē, pirmo reizi kopš 2014. gada neiekļūstot izslēgšanas spēlēs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Vašingtonas "Capitals"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)