“Canucks” bez Bļugera izlaiž pārsvaru un zaudē “Lightning” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Bļugers šajā mačā nepiedalījās. Iepriekš treniņā uzbrucējs guva traumu, no kuras viņš joprojām nav atveseļojies. Hokejists arī nedevās piecu spēļu izbraukumā kopā ar klubu.

Pirmā perioda 12. minūtē “Lightning” uzbrucējs Niks Pols vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas 14. sekundē Broks Besers izlīdzināja rezultātu, bet vien 48 sekundes vēlāk Tailers Maierss izvirzīja vadībā “Canucks”.

Maikls Eisimonts 16. minūtē panāca neizšķirtu, bet 17. minūtē Ņikita Kučerovs vēlreiz deva priekšrocību “Lightning”.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Kučerovs dubultoja “Lightning” pārsvaru. Lai gan 19. minūtē Džei Tī Millers samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, “Canucks” atspēlēties neizdevās.

Jonass Johansons atvairīja 26 no 29 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 32 no 36 “Flyers” raidījumiem.

“Canucks” ar četriem punktiem četrās spēlēs atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē, bet “Lightning” ar pieciem punktiem piecos mačos ierindojas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 22. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Uvja Balinska Floridas “Panthers” klubu.