“Bruins” uzvar Floridā un izrauj sesto spēli sērijā pret “Panthers” (VIDEO)

Morgans Gīkijs un Sergejs Bobrovskis, Bostonas "Bruins" un Floridas "Panthers", hokejazinas.com

Morgans Gīkijs un Sergejs Bobrovskis, Bostonas "Bruins" un Floridas "Panthers" | Foto: Sam Navarro-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas piektajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) viesos uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Morgans Gīkijs atklāja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Sems Reinhārts panāca izlīdzinājumu, bet 11. minūtē Čārlijs Makavojs spēja vēlreiz izvirzīt vadībā Bostonas klubu.

Atlikušajā spēles daļā neviena no komandām nespēja gūt vārtus un “Bruins” izcīnīja uzvaru.

Džeremijs Sveimans atvairīja 28 no 29 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 26 no 28 “Bruins” raidījumiem.

“Panthers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – pagājušosezon pirmajā kārtā Floridas klubs atspēlēja 1-3 deficītu sērijā un izcīnīja uzvaru septītās spēles papildlaikā.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 17. maijā Bostonā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.