Bļugers turpina lielisko sēriju ar divām piespēlēm, “Canucks” nopelna punktu Dalasā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 55 sekundēs nopelnīja divas rezultatīvas piespēles, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 43,8% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē Vankūvera komandas uzbrucējs Dakota Džošua atklāja mača rezultātu. Šajā vārtu guvumā piespēli nopelnīja arī Teodors Bļugers. Tailers Segīns gan 11. minūtē panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Rūpe Hincs izvirzīja vadībā “Stars”, bet Broks Besers 13. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē pēc lieliskas izspēles, kurā savu otro piespēli nopelnīja Bļugers, Konors Gārlands deva pārsvaru “Canucks”. Tomass Hārlijs gan 17. minūtē gan spēja vēlreiz panākt līdzsvru uz rezultāta tablo.

Vien desmit sekundes pirms papildlaika beigām Mets Dušeins izrāva uzvaru “Stars”.

Skots Vedžvuds atvairīja 17 no 20 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tik agalā ar 32 no 36 “Stars” raidījumiem.

Bļugers šosezon 20 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlases uzbrucējs izcēlies ar rezultativitāti pēdējās piecās spēlēs, tajās nopelnot divus precīzus metienus un četras piespēles.

“Canucks” ar 47 punktiem 34 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Stars” ar 42 punktiem 31 cīņā ierindojas trešajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 24. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks”.