Bļugers mazākumā pārtrauc sēriju bez gūtiem vārtiem, “Canucks” piedzīvo neveiksmi (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 3:6 (1:2, 0:2, 2:2) piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 12 minūtēs un 48 sekundēs guva vārtus, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 55,6% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda sākumā “Kings” realizēja divus vairākumus – Adrians Kempe trešajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet sesajā minūtē Drū Dautijs dubultoja pārsvaru. Broks Besers 11. minūtē gan vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Alekss Laferjērs atjaunoja mājinieku divu vārtu priekšrocību, bet devītajā minūtē Kevins Fiala guva ceturtos “Kings” vārtus.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Dakota Džošua samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, taču Trevors Mūrs 11. minūtē panāca 5:2 “Kings” labā.

13. minūtē Teodors Bļugers mazākumā guva trešos Vankūveras komandas vārtus šajā spēlē, bet 18. minūtē Adrians Kempe atbildēja ar “Kings” vārtiem skaitliskajā mazākumā.

Vairāk “Canucks” atspēlēties nebija pa spēkam un abu latviešu klubs piedzīvoja zaudējumu.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 23 no 29 “Kings” metieniem, bet Kems Talbots tika galā ar 39 no 42 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 63 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli. Šajā cīņā hokejists nopelnīja savu pirmo vārtu guvumu kopš 28. decembra. Bļugers nebija guvis vārtus 40 spēlēs pēc kārtas.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon aizvadījis divus mačus, kuros viņš atvairījis 94,5% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 1,50 ripas.

Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 102 punktiem 77 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Kings” ar 93 punktiem 77 cīņās ierindojas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 9. aprīlī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret aizvadītās sezona Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.