Bļugers gūst ceturtos vārtus sezonā un turpina rezultatīvo sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) apspēlēja Nešvilas “Predators” vienību.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 15 sekundēs guva vārtus, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 6o% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 17. minūtē “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersons atklāja mača rezultātu, bet Nilss Omans 31 sekundi vēlāk dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Džeremijs Lauzons vienus vārtus atguva, bet Nilss Hoglanders vien pēc 15 sekundēm panāca 3:1 Vankūveras kluba labā. Piuss Suters vēl pēc 46 sekundēm izcēlās ar ceturto “Canucks” vārtu guvumu mačā.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Teodors Bļugers apsteidza pretinieku aizsargu un pēc lieliskas Kvina Hjūza piespēles guva piektos “Canucks” vārtus spēlē.

Lai gan Kodijs Glāss 12 sekundes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām, atlikušo pārsvaru Vankūveras klubs noturēja līdz beigām un izcīnīja uzvaru.

Keisijs DeSmits atvairīja 26 no 28 “Predators” metieniem, bet Jūse Saross pirms nomaiņas tika galā ar 19 no 24 “Canucks” raidījumiem. Kevins Lankinens tika galā ar visiem 11 atlikušajiem metieniem.

Bļugers šosezon 19 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Latvijas izlases uzbrucējs izcēlies ar rezultativitāti pēdējās četrās spēlēs.

“Canucks” ar 46 punktiem 33 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Predators” ar 36 punktiem 32 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 22. decembrī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars”.