Bļugeram rezultatīva piespēle, “Canucks” pārliecinoši pieveic tiešos konkurentus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Bļugers šajā spēlē 17 minūtēs un 56 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 40% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē Nilss Hoglanders dubultoja pārsvaru.

18. minūtē pēc skaistas Teodora Bļugera piespēles Fils DiDžusepe panāca 3:0 Vankūveras vienības labā.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Eliass Petersons vairākumā guva ceturtos “Canucks” vārtus, taču trešā mača nogriežņa 16. miinūtē Piuss Suters izcēlās ar piekto un noslēdzošo mājinieku precīzo metienu.

Tečers Demko pirms nomaiņas atvairīja visus 12 “Jets” metienus, bet Keisijs DeSmits tika galā ar visiem desmit atlikušajiem raidījumiem. Konors Helebaks apstādināja 32 no 37 “Canucks” metieniem.

Bļugers šosezon 52 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 91 punktu 66 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Jets” ar 85 punktiem 63 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 10. martā mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets” vienību.