Bļugeram punkts, “Canucks” atspēlējas no 2:5, taču izskaņā piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:6 (2:4, 0:1, 3:1) piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 32 sekundēs  nopelnīja rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu uzvarēja 63,6% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Devils” uzbrucējs Jespers Brats atklāja mača rezultātu, bet devītajā minūtē Džei Tī Millers vairākumā panāca neizšķirtu.

Ēriks Haula desmitajā minūtē panāca 2:1 “Devils” labā, bet taču Džeks Hjūzs 18. minūtē guva trešos viesu vārtus.

Maikls Maklauds 19. minūtē izcēlās ar ceturto Ņūdžersijas kluba precīzo metienu, bet pēc Teodora Bļugera un Konora Gārlanda piespēlēm Dakota Džošua 20. minūtē vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas 20. minūtē Lūks Hjūzs vairākumā atjaunoja “Devils” trīs vārtu priekšrocību, taču trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Broks Besers guva trešos mājinieku vārtus.

14. minūtē Sems Lafertijs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 17. minūtē Nilss Hoglanders izlīdzināja spēles rezultātu.

Uzvarēt Bļugera klubam gan neizdevās, jo vien 34 sekundes pirms pamatlaika beigām Jespers Brats guva uzvaras vārtus “Devils” labā.

Vīteks Vanečks atvairīja 28 no 33 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 26 no 32 “Devils” raidījumiem.

Bļugers šosezon 12 spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Canucks” ar 33 punktiem 26 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē, bet “Devils” ar 25 punktiem 23 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 8. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild” vienību.