Bļugeram otrie vārti sezonā, “Canucks” sausā pieveic “Wild” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Minesotas “Wild” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 43 sekundēs guva vārtus, vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 66,7% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 19. minūtē “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders atklāja mača rezultātu. Tas gan bija vienīgais vārtu guvums šajā spēlē līdz pat trešajai trešdaļai.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē “Wild” hokejisti nespēja izraidīt ripu ārā no savas zonas. “Canucks” uzbrucējs Konors Gārlands atdeva lielisku piespēli Teodoram Bļugeram, kurš atradās vārtu priekšā un ar fantastisku māņu manevru panāca rezultātu 2:0.

Vankūveras komandai izdevās noturēt atlikušo pārsvaru un izcīnīt uzvaru.

Keisijs DeSmits atvairīja visus 26 “Wild” metienus, bet Filips Gustavsons apstādināja 15 no 17 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 13 spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Canucks” ar 35 punktiem 27 spēlēs atrodas trešajā vietā Rietumu konferencē, bet “Wild” ar 22 punktiem 24 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 10. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes” vienību.