Bļugeram “-1”, “Canucks” izlaiž divu vārtu pārsvaru un piekāpjas “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:2, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Pitsburgas “Penguins” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 52 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 11. minūtē “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders atklāja spēles rezultātu, bet 18. minūtē Broks Besers vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Rikārds Rakels vienus vārtus atguva, bet desmitajā minūtē Rakels realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu.

Džei Tī Millers 31 sekundi vēlāk mazākumā vēlreiz izvirzīja vadībā “Canucks”, taču Larss Ellers trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika otrajā minūtē Ēriks Karlsons izrāva uzvaru Pitsburgas klubam.

Tristans Džarijs tika galā ar 32 no 35 “Canucks” raidījumiem, bet Tečers Demko atvairīja 36 no 40 “Penguins” metieniem.

Bļugers šosezon 47 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” 83 punktiem 61 spēlē atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, kā arī NHL, bet “Penguins” ar 62 punktiem 56 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 1. martā mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings” vienību.