Bļugera punktu sērija sasniedz četras spēles, “Canucks” apspēlē “Islanders” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 39 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 21,4% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmā perioda 17. minūtē “Canucks” aizsargs Filips Hroneks atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē viesu kapteinis Kvins Hjūzs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Eliass Petersons izcēlās ar trešo Vankūveras kluba precīzo metienu, taču 51 sekundi vēlāk Broks Nelsons vairākumā vienus vārtus atguva.

18. minūtē pēc Teodora Bļugera piespēles Tailers Maierss ar spēcīgu šāvienu panāca 4:1 “Canucks” labā.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Broks Nelsons samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, bet Dakota Džošua 19. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Islanders” vārtos.

Keisijs DeSmits apstādināja 18 no 20 “Islanders” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 20 no 25 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 27 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles. Pēdējās 12 cīņās hokejists izcēlies ar trim vārtiem un desmit piespēlēm.

Jāpiemin, ka Latvijas izlases uzbrucējs jau pārspējis iepriekšējā sezonā sasniegto punktu skaitu – pagājušosezon Bļugers 63 mačos izcēlās ar 16 punktiem.

“Canucks” ar 57 punktiem 41 spēlē atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Islanders” ar 46 punktiem 40 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 12. janvārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Pitsburgas “Penguins”.