Bļugera “Penguins” trešajā periodā salauž “Golden Knights” pretestību (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 5:2 (1:0, 1:2, 3:0) mājās pārspēja Vegasas “Golden Knights”.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja 15 minūtes un 28 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, divreiz atņēma pretspēlētājam ripu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat, Bļugers uzvarēja 54% iemetienu.

Pirmajā trešdaļā “Penguins” vadībā izvirzīja aizsargs Maiks Matesons. Otrā mača nogriežņa ievadā Džefs Kārters dubultoja “Penguins” pārsvaru, bet “Golden Knights” perioda gaitā spēja atspēlēties – vārtus guva Džeks Aikels un Alekss Pietrandželo.

Trešo periodu gan veiksmīgi aizvadīja “Penguins” komanda. Marks Frīdmans atkal izvirzīja vadībā Pitsburgas klubu, Braiens Rasts vairākumā pārsvaru dubultoja, bet Evans Rodrigezs pielika punktu mačam ar ripu tukšos vārtos.

Tristans Džarijs atvairīja 40 no 42 “Golden Knights” metieniem, bet Lorens Brosuā tika galā ar 28 no 32 “Penguins” raidījumiem.

“Penguins” šosezon 59 mačos nopelnījuši 79 punktus un atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē, bet Vegasas “Golden Knights” ir septītie Rietumu konferencē ar 68 punktiem 60 cīņās.