Bļugera “Penguins” šonakt septītā spēle pret “Rangers”

Šonakt Latvijas hokeja izlases bijušā kapteiņa Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” par vietu otrajā kārtā izšķirošajā sērijas septītajā cīnīsies ar Ņujorkas “Rangers” vienību.

Komandai iepriekšējā mačā savainojuma dēļ nespēja palīdzēt komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs. Hokejists atgriezies treniņos, bet viņa statuss septītajai spēlei pagaidām nav skaidrs.

Pitsburgas komanda šajā sērijā uzvarēja trīs no pirmajiem četriem mačiem, bet nespēja noslēgt sēriju piektajā un sestajā spēlē, kā rezultātā tagad jāspēlē izšķirošais mačs.

Ja “Penguins” komanda šonakt neizcīnīs uzvaru, Teodors Bļugers varēs pievienoties Latvijas izlasei Pasaules hokeja čempionātā. Kā jau ziņojām, Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna Toronto “Maple Leafs” piedzīvoja kārtējo zaudējumu izšķirošajā mačā un izstājās no Stenlija kausa izcīņas, kā rezultātā Rubīns var piedalīties čempionātā. Pagaidām gan nav zināms, vai Rubīns palīdzēs Latvijas izlasei, jo oficiālas sarunas ar aizsargu sākt drīkstēja tikai pēc tam, kad Toronto klubs izkrita no Stenlija kausa izcīņas.

Spēles sākums paredzēts naktī uz pirmdienu, 16. maijā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

Autors: Kārlis Grundmanis

Komentāri (0)