Bļugera “Canucks” atspēlējas no 1:3 un papildlaikā uzveic “Islanders” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 52 sekundēs sešas (!!!) reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 57% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Islanders” uzbrucējs Pjērs Engvāls realizēja skaitlisko pārsvaru un atklāja mača rezultātu, bet devītajā minūtē Broks Nelsons vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Džei Tī Millers skaitliskajā vairākumā vienus vārtus atguva, bet bijušais “Canucks” kapteinis Bo Horvāts devītajā minūtē panāca 3:1 “Islanders” labā.

12. minūtē Broks Besers izmantoja “Canucks” skaitlisko pārsvaru un vienus vārtus atguva, bet trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Filips Hroneks guva trešos Vankūveras komandas vārtus vairākumā un izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika trešajā minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs izrāva uzvaru savam klubam.

Tečers Demko apstādināja 30 no 33 “Islanders” raidījumiem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 39 no 43 “Canucks” metieniem.

Bļugers šosezon divās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Canucks” ar 25 punktiem 16 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Islanders” ar 13 punktiem 15 mačos ierindojas 14. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 17. novembrī viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames” vienību.