“Blues” izlīdzina rezultātu sērijā, čempioni dubulto pārsvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas otrjā mačā Sentluisas “Blues” komanda ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) viesos uzvarēja Kolorado “Avalanche” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Sentluisas “Blues” uzbrucējs Džordans Kairu atklāja mača rezultātu. Deivids Perons vairākumā perioda nosledzošajā minūtē dubultoja “Blues” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa ievadā “Avalanche” kapteinis Gabriels Landeskogs vairākumā samazināja Sentluisas komandas pārsvaru līdz minimumam, bet perioda 11. minūtē Dāvids Perons atjaunoja divu vārtu priekšrocību savai komandai. Brendons Sāds divas minūtes pirms beigām tukšos vārtos pielika punktu mačam ar precīzu mtienu tukšos vārtos.

Džordans Biningtons atvairīja 30 no 31 “Avalanche” metiena, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 28 no 31 “Blues” raidījuma. Rezultāts sērijā šobrīd neizšķirts 1-1.

Citā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pieveica Floridas “Panthers” vienību.

Pirmā perioda 13. minūtē vairākumā Tampabejas komandu vadībā izvirzīja veterāns Korijs Perijs. Ētū Lūstarīnens otrās trešdaļas 19. minūtē gan spēja panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešo mača nogriezni komandas aizvadīja līdzvērtīgi un šķita, ka nāksies spēlēt papildlaiku, taču vien četras seundes pirms mača beigām Ross Koltons pārspēja Sergeju Bobrovski un atnesa divkārtējiem čempioniem uzvaru.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 35 no 36 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 26 no 28 “Lightning” raidījumiem. Tampabejas “Lightning” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.