“Blue Jackets” pēc Bebkoka skandāla neatlaidīs komandas vadību

Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” īpašnieku grupa paziņojusi, ka šobrīd neveiks izmaiņas kluba vadībā.

“Īpašnieku grupa ir sarūgtināta un vīlusies pēc aizvadītās nedēļas notikumiem. Mēs esam kontaktējušies ar [hokeja operāciju prezidentu] Džonu Deividsonu, [ģenerālmenedžeri] Jarmo Kekelainenu un citiem kluba vadības pārstāvjiem, un esam apmierināti ar lēmumu, ka Maiks Bebkoks atkāpjas no trenera amata un Paskāls Vincents stājas viņa vietā.

Mēs esam veikuši padziļinātas sarunas ar komandas vadību par mūsu mērķiem un to, ko sagaidām no komandas 2023./2024. gada sezonā. Mūsu mērķi nav mainījušies un mēs uzskatām, ka tie joprojām ir sasniedzami, kā rezultātā mēs neplānojam papildus izmaiņas komandas vadībā. Turpmākas izmaiņas būtu kaitīgas spēlētājiem un treneriem, kuri gatavojas atklāt treniņnometni pēc divām dienām. Mēs turpināsim regulāri komunicēt ar kluba vadību un ceram sagaidīt aizraujošu sezonu,” vēstīts “Blue Jackets” īpašnieku grupas izplatītajā paziņojumā.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka pēc skandāla atkāpies “Blue Jackets” galvenais treneris Maiks Bebkoks un viņa vietā stājies līdzšinējais asistents Paskāls Vincents.

Pēc podkāsta “Spittin’ Chiclets” vadītāja Pola Bisoneta rīcībā nonākušās informācijas Bebkoks, iespējams, prasījis “Blue Jackets” kapteiņa Būna Dženera un citu hokejistu mobilos telefonus, lai varētu pārskatīt viņu fotoattēlus un uzzināt “kādi viņi ir ikdienā”, ko pēc tam televizorā rādījis citiem komandas biedriem.

“Blue Jackets” izplatītajā paziņojumā Bebkoks un Dženers noliedza šīs apsūdzības, sakot, ka Bebkoks vienkārši palūdzis spēlētājiem parādīt, ko viņi darījuši atvaļinājumos un tā nav bijusi spiesta lieta.

Stāsts gan nebeidzās ar šo paziņojumu, jo gadījumu izmeklēja NHL spēlētāju asociācija (NHLPA). Asociācijas direktors Mārtijs Volšs kopā ar asistentu Ronu Heinsiju veica pārrunas ar vairākiem jaunajiem spēlētājiem.

Dažādi avoti vēsta, ka Bebkoks vairākas minūtes pārbaudījis kāda gados jauna spēlētāja mobilo telefonu, kas NHLPA vadībai radījis lielu satraukumu.

Bebkoks kļuva par “Blue Jackets” galveno treneri vien 1. jūlijā. Speciālists pie komandas stūres neaizvadīja nevienu spēli. Kluba treniņnometnes sākums ir paredzēts 20. septembrī.

“Blue Jackets” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs nopelnīja 59 punktus un ierindojās priekšpēdējā, 31. pozīcijā NHL.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Kolumbusas "Blue Jackets"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)