“Blue Jackets” ĢM par Bebkoku: Tā bija kļūda un es esmu atbildīgs par to

Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Jarmo Kekelainens šodien preses konferencē skaidroja galvenā trenera Maika Bebkoka atkāpšanos no amata.

“Šorīt satikos ar spēlētājiem un atvainojos viņiem par jebkādām neērtībām vai nepatīkamām situācijām, kas varētu rasties šī atgadījuma dēļ. Es esmu ļoti vīlies par to, kas noticis pēdējās nedēļas laikā. Mēs sapratām, ko riskējam, kad vienojāmies ar Bebkoku un saprotam arī tos, kuri kritizēja šo lēmumu, jo viss neizdevās tā, kā bijām cerējuši,” atklāja Kekelainens.

“Maiku mēs izvēlējāmies tāpēc, ka pazinām viņu un tāpēc, ka dzirdējām labas lietas no cilvēkiem, kuru viedokļus respektējam, kā arī pēc ilgām sarunām ar Maiku. Galu galā, es domāju, ka Maiks Bebkoks bija pelnījis vēl vienu iespēju strādāt NHL, bet tā bija kļūda un es esmu atbildīgs par to,” vēstīja “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris.

“Es nedomāju, ka viņa darbībās bija kāds slikts nodoms, taču, neatkarīgi no tā, daži mūsu spēlētāji nejutās ērti un tas radīja satraukumu. Veicām diskusijas un ievācām informāciju, kas radīja iespaidu, ka šī situācija pārāk novērsīs uzmanību no hokeja, kā rezultātā mēs pieņēmām lēmumu, ka labākais risinājums būtu Maika atkāpšanās,” preses konferencē teica Jarmo Kekelainens.

Savu viedokli par situāciju atklāja arī “Blue Jackets” hokeja operāciju prezidents Džons Deividsons.

“Es esmu ļoti vīlies. Vasaras sākumā gājām cauri procesam, kura rezultātā nonācām pie slēdziena, ka Maikam Bebkokam jābūt komandas galvenajam trenerim, bet mēs kļūdījāmies un tas gulstas uz mūsu pleciem. Apsolu, ka nākotnē no tā mācīsimies. Saprotu arī tos, kas mūs kritizē, tas ir pelnīti, bet tagad varam tikai mācīties no tā un ļaut treneriem un spēlētājiem gatavoties sezonai,” izteicās Deividsons.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka pēc skandāla atkāpies “Blue Jackets” galvenais treneris Maiks Bebkoks un viņa vietā stājies līdzšinējais asistents Paskāls Vincents.

Pēc podkāsta “Spittin’ Chiclets” vadītāja Pola Bisoneta rīcībā nonākušās informācijas Bebkoks, iespējams, prasījis “Blue Jackets” kapteiņa Būna Dženera un citu hokejistu mobilos telefonus, lai varētu pārskatīt viņu fotoattēlus un uzzināt “kādi viņi ir ikdienā”, ko pēc tam televizorā rādījis citiem komandas biedriem.

“Blue Jackets” izplatītajā paziņojumā Bebkoks un Dženers noliedza šīs apsūdzības, sakot, ka Bebkoks vienkārši palūdzis spēlētājiem parādīt, ko viņi darījuši atvaļinājumos un tā nav bijusi spiesta lieta.

Stāsts gan nebeidzās ar šo paziņojumu, jo gadījumu izmeklēja NHL spēlētāju asociācija (NHLPA). Asociācijas direktors Mārtijs Volšs kopā ar asistentu Ronu Heinsiju veica pārrunas ar vairākiem jaunajiem spēlētājiem.

Dažādi avoti vēsta, ka Bebkoks vairākas minūtes pārbaudījis kāda gados jauna spēlētāja mobilo telefonu, kas NHLPA vadībai radījis lielu satraukumu.

Bebkoks kļuva par “Blue Jackets” galveno treneri vien 1. jūlijā. Speciālists pie komandas stūres neaizvadīja nevienu spēli. Kluba treniņnometnes sākums ir paredzēts 20. septembrī.

“Blue Jackets” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs nopelnīja 59 punktus un ierindojās priekšpēdējā, 31. pozīcijā NHL.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sportsnet.ca

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)