Bedārds: Makdeivids man devis daudz noderīgus padomus

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Čikāgas “Blackhawks” uzbrucējs Konors Bedārds sarunā ar līgas mājaslapu atklāja, ka Konors Makdeivids devis padomus.

Abi hokejisti kopā trenējās “BioSteel” organizētajā nometnē.

Nometnē treniņi tiek aizvadīti gan uz ledus, gan trenažieru zālē.

“Makdeivids man saka daudz ko labu. Viņš noteikti ir viens no labākajiem hokejistiem, ja ne labākais. Es cenšos izmantot izdevību un būt kā sūklis, kas ievāc visu nepieciešamāko.

Viņš nepateica neko ļoti specifisku, bet noteikti izcēla tādas lietas, kurām jāpievērš pastiprināta uzmanība. Šī nav viegla līga. NHL ir labākā līga pasaulē. Vajag sevi sagatavot, cik vien labi iespējams. Uzskatu, ka šovasar es to paveicu. Esmu strādājis ļoti cītīgi, lai sevi uzlabotu ar katru dienu. Tas ir viss, ko var izdarīt pirms treniņnometnes sākuma,” saka Bedārds.

Bedārdu 2023. gada NHL draftā Čikāgas “Blackhawks” izvēlējās ar pirmo numuru. Astoņus gadus atpakaļ – 2015. gadā – ar 1. numuru Edmontonas “Oilers” izvēlējās Makdeividu.

Abi hokejisti tiek uzskatīti par savu klubu zvaigznēm. Ja Makdeividam šī būs devītā sezona līgā, tad Bedārdam tikai debijas pirmā.

“Mēs abi ļoti mīlam šo spēli. Ja tu uztraucies par to, ko citi runā, vai žurnālisti raksta, tad nekas labs nesanāks. Es mēģinu realizēt savu sapni. Protams, ir spiediens no ārpuses, bet mēģinu nepievērst uzmanību. Es no sevis sagaidu ļoti daudz. Spiediens aiziet prom, kad tu vienkārši dari, kas tev patīk. Es sapņoju par spēlēšanu NHL jau 18 gadus, tāpēc neklausos ārpasaules troksni,” teica Bedārds.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)